Tähefolk

Üles astuvad kohalikud tantsurühmad, Puhkpilliorkester Popsid.

Ansambel Suits ja Kool viivad läbi folklooreid õpitubasid.

Õhtu lõpetab simman Väägvere Külakapelli saatel.

 

Tegevused lastele, kohvik, loterii.

Õhtut juhib Loreida!

Sissepääs prii!

 

Üritust toetavad Kohaliku Omaalgatuse programm, Nõo Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital

Tähefolgi alguseni on jäänud

Esinejad

Rahvatantsurühm Madelin

Üheks esinejaks on rahvatantsurühm, kellega oleme paljudel kordadel lavalaudu jaganud. Selleks rühmaks on Madelin – nende rühm sai alguse 1966. aastal Made-Heljo Ruuli eestvedamisel, kelle järgi on ka rühmale nimevalik tehtud. Praegu juhendab rühma Tairi Paumets.
Esinedes on neil esindatud erinevad rahvarõivad – suurema osa tantsijate lemmikuteks on Alutaguse rahvariided, kaunid on ka Rapla ja Anseküla komplektid, kuid kõige südamelähedasemateks on neile Nõo kihelkonna rahvariided.
Madelin on osa võtnud kõikidest üldtantsupidudest, Naiste tantsupidudest ja Kagu-Eesti tantsupidudest, samuti ka kohalikel Tartumaa tantsupidudel. Lisaks on nad käinud mitmeid kordi Europeade festivalil, mis toimub igal aastal erinevas riigis ning on ka osavõtnud teistest välisfestivalidest. Tantse, mida Madelin tantsinud on, on umbes 100 ringis, kuid on tantse, mis on igal hooajal esindatud.

Nõo Vana Tantsu Klubi

Nad on tegutsenud juba 23 aastat. Nad alustasid vanade seltskonna-tantsudega, kuid kuna neil oli suur soov osaleda Europeade’l, siis õigepea võtsid nad oma repertuaari ka seatud tantsud. Nende kavas on olnud ka showtantsud. 
Nad on tantsinud ristirästi läbi Eesti: Saaremaalt Võruni ja Otepäält Tallinnani. Lisaks tantsimisele on nad osalenud ka filmides “November” ja “Õnnelinnud”.
Muide, nad pole mitte ainult tantsupaarid, vaid ka abielupaarid!

Tantsuklubi Triiniks

Triiniks on põnev ja mitmekülgne tantsuklubi, kelle reperutaaris leidub erinevaid tantsustiile ning rahvuslikke elemente. Lisaks sellele on nad kogenenud esinejad, kellele meeldib üles astuda erinevatel üritustel nii Eestis kui ka välismaal.
Nad on esinenud Nõo koolis isade- ja emadepäeva kontsertidel, jõulupidudel ning erinevates Eesti koolides ja lasteaedades, tantsupidudel ning ka Kalevi Võimlemisfestivalil. Igal aastal on nad ka osalenud võimlemisfestivalil Taanis.
Nende kirev karjäär on kestnud juba 28 hooaega ning selle aja jooksul on nad õppinud erinevaid tehnikaid ning saanud hulgaliselt esinemiskogemusi. Triiniks tegeleb nii nüüdistantsu, showtantsu, akrobaatika ja iluvõimlemisega. Lisaks on repertuaaris ka eesti rahvatants ning ka teiste riikide rahvatantsud

Peagi lisame info teiste esinejate kohta.